698-331-878 / 602-854-087 / 606-506-390
Zaznacz stronę

O  NAS

Wiercenie studni to nasza tradycja od wielu lat.

WIERCENIE sTUDNI BYDGOSZCZ

Jesteśmy rodzinną firmą, która od początku prowadzenia działalności wiercenia studni mieści się na terenie Bydgoszczy. Początki naszej działalności sięgają lat 60-tych, nasz dziadek Stefan Bakalarz wykonywał studnie metodami głębinowymi oraz studnie hydroforowe metodami udarowymi przy użyciu rur osłonowych do 100 metrów głębokości.

Przez te kilkadziesiąt lat nabraliśmy bogatego doświadczenia w wierceniu studni nie tylko na terenie Bydgoszczy lecz także w jej obrębie do 250 km! Swoje usługi kierujemy do inwestorów prywatnych jak i  firm budowlanych. Za nami ponad 1000 prawidłowo wykonanych wywiertów studni.

Posiadamy park maszynowy umożliwiający wykonywanie studni głębinowych do głębokości nawet 40m

  • nowoczesna wiertnicy hydraulicznej na podwoziu samochodu Mercedes Sprinter która umożliwiała odwierty do maksymalnie 30m poniżej poziomu terenu pod studnie głębinowe oraz hydroforowe wraz z pełnym osprzętem.
  • wiertnica na samochodzie terenowym – Iveco Daily 4×4 która umożliwia odwierty pod studnie głębinowe na głębokość do 35m poniżej poziomu terenu w miejscach gdzie dojazd jest utrudniony.
  • Hydrauliczny Dźwig Samochodowy który pomaga w pracach dotyczących zabudów studziennych z kręgów betonowych.
  • Agregaty prądotwórcze o mocy do 7,5Kw, własne zbiorniki z wodą, oraz inne drobne narzędzia które uniezależniają nas od innych – wszystkie prace wykonujemy samodzielnie przy użyciu własnego sprzętu co skraca czas wykonania inwestycji.

Dzięki doświadczeniu oraz sprzętu jesteśmy w stanie wykonać studnie do głębokości 26m nawet w jeden dzień – w zależności od warunków geologicznych.

Pracujemy w warunkach plastycznych glin, twardych lub grząskich ziem – żadne warunki nie stanową dla nas problemu.

Do prac prowadzonych przez nast nie korzystamy z płuczki wiertniczej co pozwala osiągnąć maksymalną wydajność warstwy wodonośnej oraz żywotność studni głębinowych na poziomie 40 lat.

Na wykonane przez nas studnie dajemy 20 lat gwarancji co czyni naszą ofertę niepowtarzalną! Zapraszamy do kontaktu